הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב נפטון שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים פלוטו וסטורן. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: הרגישות שלכם עלולה לסבך אתכם במקצת, גם במקומות בהם אף אחד לא מתכוון לפגוע אתם עלולים לצאת נעלבים ומוחלשים. התגובה עלולה להפוך לאגרסיבית כלפי אנשים שגורמים לכם להיות מתוסכלים. מאבקי כוח זה ממש לא הסטייל שלכם, גם אם יש מי שמאשים אתכם בדיוק בכך. הרקיע רומז כי רבים מכם צריכים לפתח עתה את כישוריהם העוסקים בריפוי ובמזור לצרות הזולת.

רביעי עד שבת: תפתחו את עצמכם לדברים חדשים. הרבה מאוד מידע מגיע אליכם אך לא תמיד יש לכם את רמת ההקשבה הנדרשת כדי לנצל את המצב לטובתכם. יישום הצעה עסקית שתגיע אליכם בימים הקרובים, עשוי להיות צעד נכון לקראת רווחים נכבדים. יש לכם את היכולת לבצע פרויקטים גדולים. אל תסרבו להצעה שתגיע מחו"ל. כדאי לכם להתבונן בחציה המלא של הכוס ולא בחציה הריק.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- גשם ומלאך: המסרים הם – הגשם רומז על הצורך להשתחרר ממשקעים בתחום הרומנטי ואילו המלאך הוא סמל למזל לא צפוי.