הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם נפטון לבין הירח וכוכב מרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 5.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שופע התרחשויות מוזרות ויוצאות דופן, כולל שיחת טלפון ממישהו ממנו לא שמעתם זמן רב, שיספר לכם חדשות מפתיעות. נסו לקבל את כל מה שקורה בשלווה והימנעו משיפוטיות יתר. מועד טוב מבחינה פיסית- גופנית. אתם מרגישים ונראים מצוין, וזוכים במחמאות. תחושת הביטחון העצמי עולה. אתם מעניקים דבר מה שעצם הענקתו עושה לכם טוב. זה מסוג הדברים שמילים אינן יכולות לתאר.

רביעי עד שבת: אתם יכולים וצריכים לקחת אחריות על מה שקורה בחיים שלכם. יש יותר מידי מצבים שאתם נותנים לאחרים לסדר עבורכם. המציאות היא פרי של עבודה קשה והשקעה שאתם ממילא עושים... אבל לא עד הסוף. הגיע הזמן להיות קצת יותר החלטיים ולהפגין בגרות ובשלות. בעקבות השינוי תגיע הצלחה מרשימה. הרקיע רומז על רגשנות, ספונטאניות ילדותית ואימפולסיביות. ייתכנו מצבי רוח סוערים וגועשים.

הגות פנימית: אושו לימד לא לסגוד לעקרונות. אושו אמר כי עקרונות הם נחלתם של עצלנים המבקשים להחיל את פרטיו של מקרה פרטי, על אלף מקרים אחרים.