הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב מרס, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: מחזר נעים הליכות מנסה להתקרב אליכם. אתם מפגינים חביבות אך לא נותנים צ'אנס אמיתי וחבל. המפתח להצלחה טמון ביכולתכם לראות את החזון ולא להתמקד באירועי היום יום. נסו לאמץ לעצמכם ראיה כוללת יותר של הדברים. אל תקלקלו זרימה של עניינים מתפתחים בגלל קוצר רוח. הציגו בפני העולם את הישגיכם בלבד, והתעלמו מכל מגרעת אפשרית.

רביעי עד שבת: לא קל להתמודד עם הקריזות שלכם. בן/ת הזוג עלול להפוך את היחס שלו לקיצוני ואתם עלולים להצטער על שהרשיתם לעצמכם לנהוג בפזיזות. הגיע הזמן להחליט מה אתם רוצים ולעשות את מה שצריך. ענייני עבודה דורשים גם הם תשומת לב מרבית וממוקדת. אתם נוטים לפסול אפשרות עסקית שנמצאת ממש "מתחת לאף". חשבו שוב!

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף האגודל: המסר הוא - הגדירו מה חשוב לכם יותר ומה פחות, מה שבטוח שהחופש האישי עומד במקום הגבוה ביותר. החששות שלכם להתמסר רגשית נובעים מהשערה שתיאלצו לוותר יותר מידי.