הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב נפטון שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הירח וכוכב פלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 8.

ראשון עד שלישי: יש לכם הרגשה לא קלה. בעיות כלכליות מעיבות על מצב הרוח. נראה שאתם מנסים 'לבלוע' יותר ממה שאתם יכולים. במידה ואין לכם שום דרך כדי להגדיל בזריזות את ההכנסות שלכם, מוטב שתירגעו קצת עם יצר הבזבזנות שהשתלט עליכם בימים האחרונים. את הרכישות שאתם רוצים לבצע, יש להתאים לקצב המתאים. עניינים הקשורים לאמונה שבלב, עלולים להפוך לוויכוחים קטנוניים. אם לא תמהרו להתנער מהסיפור הזה, אתם עלולים לקלקל לעצמכם יחסים שנרקמו בעמל רב.

רביעי עד שבת: דווקא כשנראה שיש שיפור משמעותי בקריירה וביחסים האישיים, מתעורר מתח פנימי. לא מעט חיכוכים שנראים מיותרים לחלוטין, מתעוררים בגלל נושאים חסרי ערך. 'המלחמה' היא על שליטה וכוח ולא לגופו של עניין. שינוי בהסתכלות עשוי לעזור לכם להתמודד טוב יותר. יש לפקוח עין על שותפים ושותפויות, גם אם אתם בוטחים בכנות כוונותיהם. מיקומו של כוכב נפטון מעניק מזל וברכה לאינטימיות שבינו לבינה.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים מיסטיים, עלה בגורלכם קלף אלת המזל: זהו קלף ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".