הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין כוכבכם נפטון לבין כוכב סטורן ונקודת המזל הקוסמית. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 4 ו – 33.

ראשון עד שלישי: יש לכם הזדמנות להידוק קשרים ישנים. הציפיות שלכם מתמלאות בכל מה שנוגע לתחום החברתי והאישי. בסך הכל- באמת פרק זמן מוצלח. אתם מרגישים אהובים ומתפנקים בתוך המציאות החדשה שנוצרה. שיפור תנאי המגורים שלכם הוא נושא נוסף שמעסיק אתכם בימים אלה. יש מי שמסייע להגשים את מה שנראה עד לאחרונה בפנטזיה. יש לעשות שימוש בכוחות ריפוי שלא מהעולם הזה. האם שקלתם לרכוש ידע באפיקי רפואה וריפוי?

רביעי עד שבת: אתם מגלים קשיחות כלפי אנשים שכבר מזמן נמאסו עליכם. לא שזה רע לבטא את הרגשות האמיתיים שלכם, אבל יש אפשרות לעשות זאת בדרך טאקטית ולא להשתולל יותר מידי. אם תציבו אולטימאטום אתם עלולים להישאר די מבודדים במערכה. התחרותיות שאתם מגלים אינה במקומה. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור אינו אדיש לגורלם של זרים ואינו מעדיף את טובתם של אלו הקרובים- כל הוא מעצים את מזלו הטוב.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: האדם הנאור אינו שואג משמחה בעיתות של הצלחה, כשם שאינו מזיל דמעות בזמנים של משבר.