הורוסקופ שבועי: 14.04.19-20.04.19

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים מחברים אתכם השבוע עם האנרגיות של הכוכבים מרס וונוס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: כולם סביבכם שמחים ועולצים הודות לאווירה החגיגית, אבל אתם שוב לחוצים ומרגישים שהעול המוטל עליכם רב מידי. התלונות שאתם מפריחים לחלל העולם אינן משיגות את מטרתן. יש לפנות ישירות אל מי שכלפיו אתם מרגישים תסכול מצטבר ולדון בדברים לגופו של עניין. בעבודה עלול להתפתח עימות עם מישהו מהממונים עליכם. גלו ערנות ואל תתנו למצב להתדרדר יותר מידי.

רביעי עד שבת: האנרגיות הקוסמיות צופנות סופשבוע של חיוכים וצחוק. כדאי גם למדוכדכים שביניכם לזרום עם בשורת הכוכבים. מפגש חברתי מוליד סיטואציה בה אתם יכולים להתבטא במלוא עוצמתכם. אתם נותנים דרור ליצרים שלכם. האמת היא שחבל שאתם מרשים לעצמכם לעשות זאת לעיתים יותר מידי רחוקות. הניחו את השכלתנות בצד ותזרמו עם החוויות שהחיים מזמנים לכם בנדיבות מרשימה.

רוח ונפש: על פי ספר קבלי העוסק בשנים-עשר המזלות, חודשי המזל שלכם הם: ניסן עבור ענייני עסקים וקריירה, וחשוון להצלחה במסעות. כסלו מוצלח להתעשרות. הצבעים הממוזלים שלכם הם חום, לבן וירוק.