הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם ונוס לבין הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שאתם כמהים לאהבה ואכן, זהו פרק זמן מתאים לרומנטיקה. זה הזמן לרגש את בן/בת הזוג בהפתעה. לפנויים: הפעילו יוזמה, הזמינו לבילוי מישהו שנראה לכם מתאים. במקרה של תגובה שלילית, אל תכנסו ללחץ. נסו בעוד מקום. מומלץ להתאזר בסבלנות ולתת לאנרגיה החיובית לזרום בקצב טבעי. אלת המזל מעניקה לכם ים של סיבות לאופטימיות, אך מצפה כי תצטיידו בסבלנות בדרככם אל הפסגה.

רביעי עד שבת: לא להיגרר לציפיות – זה המפתח לאושר שלכם בימים אלה. אתם מחפשים את עצמכם מחדש ועליכם להפגין המון סבלנות. התגוננו מפני אנשים שחושבים שעל ידי כוחניות יצליחו להכניע אתכם. זה מאבק כוח שאינו רלוונטי ואינו מתאים לכם כלל ובמיוחד לא -בעיתוי הזה. הבחירה הנכונה תגיע ממקום פנימי עמוק. הרקיע רומז על עולם רגשי סוער, רומנטי והפכפך. מנבא תקופה טובה אך חסרת יציבות.

הגות פנימית: לעיתים תכופות אני מבצע מדיטציה, אך אם זורמות אלי מחשבות מסעירות, מיד אני מפסיק בהתבוננות הפנימית. אושו מלמד כי אין תועלת במדיטציה גועשת.