הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של השמש והירח, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 2.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המאופיין בהתלבטויות ומחשבות. אתם שוב מצהירים שהכוונות שלכם אמיתיות ומידיות אך פעולה בשטח עדיין מתמהמהת. למה בדיוק אתם מחכים? אף אחד לא יעשה בשבילכם את העבודה. התמדה ונחישות הן מילות המפתח. אל תתנו לעצמכם להירדם למרות שלא קל לבצע את המהלך המתוכנן. הרקיע צופה אלי אופק של תקופה בה הרומנטיקה תתנהל בערוצים חוגגים וצוהלים, אך אין לצפות מכם לעודף רצינות או נטילת אחריות כלשהי. בקיצור, השמיים הם הגבול.

רביעי עד שבת: אתם עובדים קשה מאוד בסידור הבית. כעס מצטבר אצלכם מאחר ואתם בעצם לא רוצים לבזבז את כל הסוף שבוע על חיטוט בין מדפים מאובקים. חיפוש מסמכים מתסכל שמעסיק אתכם מספר שעות יתגלה בעתיד ככדאי. בלילות מומלץ לצאת מהבית ולנסות פעילות לא שגרתית. יש לגלות רגישות כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן לתחילתם של קשרים המבוססים על חומריות וכדאיות, ולא על רגש ורגשנות.

רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אריה שואג: המסר הוא – אל תצטנעו, נצלו את הכריזמה שניחנתם בה על-מנת להרשים את האנשים הנכונים.