הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הירח ושל כוכב נפטון. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי: תחשבו בצורה מציאותית ואל תתנו לפנטזיה לגרור אתכם למקומות של ציפיות ואכזבות. הקדישו את פרק הזמן הזה לעניינים פרטיים ורק זמן קצר וקצוב לפגישות שתוצאותיהן לא ברורות עדיין. סיימו בנימוס מצב שלא מתאים. אינכם רוצים לפגוע באף אחד אך גם לא בעצמכם. נכון? הזמן שלכם יקר ומוטב לחזור הביתה מאשר לבלות ערב משעמם בחברה גרועה. צפויה לכם אהבה שפונה אל תלם יציב וממוסד, כמו גם הצלחה בעניינים חומריים. זה אומר שהתפלספות תמתין לעיתוי מוצלח יותר.

רביעי עד שבת: הלך רוח של חריצות מביא אתכם לפרק זמן מלא פעילות שמסתיים בתחושת סיפוק והצלחה פנימית. בשעות של הערבים והלילות מוטב שתקדישו זמן לפעילויות בכיף שאינן קשורות למחויבות כל שהיא. תפרגנו לעצמכם את הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. באמת- מגיע לכם! אתם מהווים מקור עידוד ונחמה לאדם שידע לא מעט משברים. עניינים הקשורים לאמונה שבלב, עלולים להפוך לוויכוחים קטנוניים. אם לא תמהרו להתנער מהסיפור הזה, אתם עלולים לקלקל לעצמכם יחסים שנרקמו בעמל רב.

רוח ונפש: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו "אביר החרבות" - הקלף מייצג מצבים של הלכי רוח סוערים, אך קובע כי מדובר ברגשות ולא בפעולות או מעשים של ממש. ייתכן שהוא רומז לכם לעבור מדיבורים למעשים.