הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם השמש ועם כוכב אוראנוס. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 22.

ראשון עד שלישי: אתם מוקפים חברים ואנשים שאתם אוהבים אך יחד עם זאת, יש לכם הרגשה שיש צורך ב-קצת שקט. זה לא קל, במיוחד עקב העובדה שאתם רוצים הכל בלי להתפשר על שום דבר. דרוש לכם עוד זמן כדי להסתגל ולהבין שצברתם הרבה מתח לאחרונה. יש צורך להתיידד עם רעיונות חדשים ולהפנים גישות שונות משלכם. הרקיע חושף כי קיבלתם ברכה מאות קדושה אשר הולידה שותפות פורייה ומפרה בין הכוח הזכרי לבין הכוח הנקבי.

רביעי עד שבת: אתם מנסים להירגע מכל מה שעבר עליכם בימים האחרונים ולתפוס קצת שלווה. יש ממה להתלהב ואתם בהחלט יכולים לזקוף קומה ולהיות מרוצים מקצב ההתאוששות שלכם מה-'תרדמת' שירדה עליכם. אירועים שונים שתוזמנו אליהם בימים הקרובים רק יעזרו להמשיך את המומנטום. הקלה משמעותית במועקה שליוותה אתכם. צפו להפתעות בתחום הרומנטי. מישהו שלא ביקשתם ממנו, מתנדב לשדך לכם. מדובר בכל תחומי החיים, לאו דווקא במישור האישי.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- נמר ונזיר: המסרים הם – הנמר מייצג סכסוכים קטנוניים שכדאי להימנע מהם ואילו הנזיר מייצג את הצורך בהתחברות עם האני הפנימי שלכם.