הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19


כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין כוכבכם ונוס לבין הירח וכוכב פלוטו. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 2 ו – 8.

ראשון עד שלישי: ביטוי רגשות באופן זורם ופתוח יעשה לכם 'טוב על הלב'. אנרגיה רבה מבוזבזת אצלכם על הסתרת רגשות, שליליים בעיקרם, כדי לפייס את דעתם של אנשים אחרים עליכם. הדבר נובע כנראה ממחוסר ביטחון פנימי וזה נושא שחשוב שתעבדו עליו בדחיפות. שום נזק לא ייגרם אם תגידו 'לא' ותעשו בדיוק את מה שבא לכם. נסו ותיווכחו. מתנה יוקרתית בדרך אליכם או ייתכן שתצטרכו להיות נחמדים אל מישהו שאינכם מחבבים.

רביעי עד שבת: הצעה רומנטית מגיעה מכיוון לא צפוי. אתם שוקלים ברצינות אולם לא לוקחים בחשבון מספר רכיבים חשובים. הנטייה שקפצה עליכם לנהנתנות ולבזבוזים קצת מבלבלת לכם את החושים. יש לכם הזדמנות לבדוק, באמת, האם אתם רוצים לתת צ'אנס לקשר או לא. במהלך יציאה משותפת לבילוי ממושך תקבלו את התשובות. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור נוהג ביושר ובאצילות, מזלו הטוב נובע מהתנהגותו הנינוחה.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: כשם ששמן ומים אינם מתערבבים זה בזה, כך גם האדם הנאור אינו חולק את עיתותיו עם ריקים ופוחזים.