הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים נפטון ואוראנוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 22.

ראשון עד שלישי: עומס רב בעבודה. אתם מרגישים כאילו אתם כורעים תחת הלחצים. יתכן ביטוי פיסי להרגשה הפנימית הרגשית. התוכניות שלכם משתבשות לחלוטין. אדם אשר בשמו מופיעה האות ה' מנסה ליצור קשר הדוק יותר. במקום להבהיר שאינכם מעוניינים אתם מוצאים דרכים להתחמק, מה שמעביר מסר לא ברור והרגשה לא נעימה. שימוש באמצעים לא מקובלים, יביא לכם את הניצחון.

רביעי עד שבת: אתם מגלים מחדש את הקסם הישן והטוב ואת יכולת ההשפעה שיש לכם על אחרים. אתם מושכים אליכם אנשים ומצליחים להיכנס בקלות לנעליים של מנהיג. אל תתבלבלו ואל תתלהבו יתר על המידה מתחושת הצלחה. ושלא יעלה לכם לראש. במצב כזה נחוצה מידה לא מבוטלת של אחריות. אלא מה חשבתם? מישהו שלא חשדתם שהוא מקנא בכם, נתפס בקלקלתו.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף קו הגורל: המסר הוא - האינטואיציה שלכם תסייע לקבוע מי מתאים לכם ומי לא! אל תתפתו ואל תסחפו להרפתקה בעקבות מילים חלקלקות.