הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב פלוטו שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים מארס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: חשדנות כלפי אנשים קרובים אליכם מעכירה את האווירה ויוצרת מתחים מיותרים. יציאה מהשגרה ופעילות משותפת יסייעו לשפר את המצב. צפויה לכם הפתעה נעימה בתחום הקשור לעבודה. על תחפשו את השלמות בכל דבר ואת חוש הביקורת שלכם השאירו למועד אחר. הרקיע מבשר על תקופה של התבודדות, הרהורים, פסק-זמן, פרשת-דרכים, שיקול דעת ובחינה מחדש של כל אשר הושג עד כה.

רביעי עד שבת: הסבלנות שלכם פוקעת ואתם מקיימים סוף סוף את השיחה הגורלית שדחיתם מזה זמן רב. התוצאות תלויות לא מעט בכם, ולא רק כפי שאתם מנסים לשכנע את עצמכם- בגורמים חיצוניים. אתם לא סגורים על עצמכם. הגיע הזמן מזמן להחליט מה אתם רוצים ולעמוד מאחורי הדברים. לכל דבר בחיים יש מחיר. קחו זאת בחשבון. נראה שמישהו מעניק לכם מעל ומעבר, אך בסופו של עניין הוא ירצה לזכות בטובת הנאה.

רוח ונפש: בהפלת גורלות וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בשיטת תקשור של דמיון מודרך, עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם אהבה גדולה. שפע של דמיון והשראה. הניחו לדברים להתרחש ואל תתקעו מקלות בגלגלים.