הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב אוראנוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: ענייני כספים עולים לדיון עם אנשים קרובים לכם. ההוצאות הגבוהות גורמות למתח נוסף על הרגיל. נדמה לכם שיש מי שמסתיר מכם מידע בנוגע לתחום זה. ההתמקחות רק מותירה את כל המעורבים מותשים וללא תוצאות משמעותיות. הגיע הזמן לחפש דרכים כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ולא להשתמש בה כעילה לוויכוחים ולמאבקי הניחו ליריביכם לחשוב שאתם קטנים וחלשים מכפי שאתם באמת והובילו אותם אל המלכודת.

רביעי עד שבת: מצב הרוח משתפר לאחר שאתם מקבלים מחמאות ותשומת לב מאדם קרוב. עם זאת, אל תכנסו לאופוריה. המצב רחוק מלהיות תקין ויהיה עליכם לעשות מאמץ רב בימים הקרובים כדי לתרום ולהחזיר את האמון שהופר. בן/ת הזוג מחכים לצעד הראשון. אם תנהגו בדיפלומטיות, תזכו בפידבק חיובי שיעזור גם לכם להמשיך בכיוון הנכון, המאמץ בהחלט כדאי.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף אצבע סטורן: המסר הוא - צפויה הפתעה נעימה במערכת יחסים ידידותית שמקבלת תפנית. במידה והנושא יפתח לשיחה, נסו להבהיר את העניין בשיא הדיפלומטיות תוך כדי הורדת ציפיות.