הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם פלוטו לבין הירח וכוכב אוראנוס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן רגוע המעורר אצלכם, משום מה, געגועים ורגשות מלנכוליה. אירוע כלשהו מדרבן אתכם לבחון מי הם ידידי האמת שלכם, ומי אינם תומכים בכם בשעת צרה. זיכרונות מן העבר מציפים אתכם ואתם עשויים למצוא את עצמכם מעלעלים באלבומים ישנים. קחו פסק זמן ותנו כבוד לאירועים הרחוקים ההם. יחד עם זאת, אל תתנו לעצמכם לשקוע! נסו להשתחרר מגלי הרגשנות שמציפים אתכם, התמקדו ב-כאן ועכשיו.

רביעי עד שבת: חשבון נפש שערכתם עם עצמכם, מניב פירות. אתם מתחברים לכוחות הפנימיים והתוצאות בשטח מגיעות תוך פרקי זמן קצרים. האנרגיה החיובית שלכם מדביקה את כל הסביבה ויש הרבה אנשים שמחפשים את קרבתכם. היו קצת יותר בררניים גם בתחום החברתי וגם בתחום הקריירה. הרקיע מעודד צורת חשיבה בסגנון תקשורתי, כמו גם רומז על כישרון לכתיבה יוצרת.

רוח ונפש: אדם נאור פוסע בדרכים כאשר הילה של חוכמה לראשו, והילה של ענווה לרגליו. גם הוא, כאחרים, אינו מחבב טיפשים - אך לעולם אינו לועג להם.