הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב פלוטו שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הכוכבים מארס ואוראנוס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 22.

ראשון עד שלישי: עזרה או שליטה? המאמצים שאתם משקיעים הם ללא פרופורציה ומעידים על כך שאתם זקוקים למעורבות יותר גדולה מהצד השני. אולי הגיעה העת לתת לדברים לזרום בעצמם, מכירים את הפתגם: 'הפרה רוצה להניק יותר ממה שהעגל רוצה לינוק'? הורדת הציפיות תקל עליכם בטווח הרחוק, גם אם בהווה תרגישו מתוסכלים מעט. טיפ: זוהי הזדמנות לפתוח דף חדש בתחום הזוגיות. יש להתמקד בענייני הבית והמשפחה, גם אם צריך להקפיא תחומים אחרים. מותר, אפילו, ליטול פסק-זמן מענייני קריירה.

רביעי עד שבת: הפער בין צורת החשיבה שלכם ושל אנשים אחרים גורם לקצרים ולבעיות בתקשורת. למרות שנדמה לכם שמפלים אתכם לרעה, הרי שגם אתם לא מתייחסים לסובבים אתכם שלכם במידה גדושה של כבוד. החוקים צריכים להיות שווים לכולם. קבלו קצת השראה ממקורות ראויים ואל תסתכלו על אנשים שקל לכם אולי להזדהות איתם, אבל לא מהווים דוגמה מתאימה. דבר מה שקיבלתם במתנה, עשוי לשמש אתכם כקמע להגנה מפני אנרגיות שליליות.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של דוב: המסר הוא – יש ביכולתכם להפוך תחביב למקצוע. אל תמכרו את עצמכם בזול ואל תקלו ראש בכישרונותיכם.