הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב פלוטו שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים סטורן ומרקורי. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 5.

ראשון עד שלישי: קניות חשובות שדחיתם מזה זמן רב מתממשות סוף סוף וגורמות לכם לנחת רוח. זה פרק זמן מלא וגדוש התרגשויות. אתם מרגישים שמשתפים אתכם בהחלטות חשובות ודעתכם באמת חשובה. קחו את הזמן לעשות גם חשבון נפש פרטי- זה העיתוי הנכון. וודאו שאתם מספיק כנים עם עצמכם ולא סתם נחפזים להסיק מסקנות קלות. הרקיע רומז כי הארה והשראה צפויות לתחום יצירתי שאתם מצטיינים בו.

רביעי עד שבת: במקום העבודה אתם זוכים לשבחים. שיפור נרשם ביחסים ביניכם ובין עובדים אחרים. תחושת השייכות והיציבות מתגברות ומעלות את מפלס מצב הרוח. במישור הביתי, אווירה נעימה במיוחד. הלילות מתאימים לרומנטיקה. הקסם האישי שלכם יכול לחולל פלאים, אם רק תרצו בכך. קיימת הזדמנות של ממש לפצות את בן/ת הזוג על זמנים אחרים, פחות מוצלחים.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- עצי דקל וכוורת: המסרים הם – עצי הדקל מייצגים הצלחה בעקבות התמדה ואילו הכוורת מייצגת כסף שיבוא בקלות.