הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אווירה של מנוחה ורגיעה מאפיינת פרק זמן זה, וכדאי להיענות להזמנות ליציאה. צפויות חוויות למי שיטרח לצאת מהבית, בעיקר אם מדובר בבילוי לא שגרתי. אתגר רומנטי יעלה על הפרק. ילידי מזל דגים נמצאים אצלכם בראש סדר העדיפויות וקיימת אפשרות לשיתוף פעולה בתחום העסקי והאישי. התגברות על מכשולים תגיע באמצעות שימוש "במרפקים" והסרת הכפפות.

רביעי עד שבת: התחושה היא כאילו אתם נתקלים בקירות לכל מקום בו תפנו. חוסר אונים ואוזלת יד הולכים אצלכם ביחד והדרך היחידה לפרוץ את המעגל היא לנקוט בצעדים דרסטיים. מרכז תשומת הלב צריך להיות בנושאי עבודה. עליכם להיות הרבה יותר אסרטיביים ולהתחבר למציאות. הגיע הזמן להתבגר! גם בתחום הביתי יש מה לשפר. אם תעשו מאמץ להתמקד, היחסים עם יריבים ישתפרו. קשיים או לחצים חברתיים, ייעלמו מעצמם.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף גבעת מרס עליונה: המסר הוא - תנועו בקצב שלכם אך אל תנוחו על זרי דפנה. תתחילו כבר עכשיו לתכננן את העתיד, יש עוד המון דברים קטנים שאתם יכולים לעשות למען עצמכם.