הורוסקופ שבועי: 14.04.19-20.04.19

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים מחברים אתכם השבוע עם האנרגיות של הכוכבים נפטון ומרקורי, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 5.

ראשון עד שלישי: נראה כי לקראת החג שבאופק אתם חשים חוסר שקט ותרעומת. תחושה זאת מחלחלת לכמה כיוונים ועלולה להתפרש לא נכון על ידי אנשים קרובים לכם. נסו להתמקד ולבדוק מה באמת מציק לכם. נסו להשתחרר ממשקעי העבר. הקפידו על שנת לילה ארוכה מספיק שתיתן לכם שהות להתאושש. מישהו רוצה להתפייס איתכם אך מתקשה לרדת מן העץ שעליו טיפס. לא ייפול מכבודכם אם תגישו לו סולם.

רביעי עד שבת: הניסיון לפרוץ לעצמכם דרך בכוחניות, אינו עולה יפה ואתם נוכחים בפעם המי יודע כמה שצריך לעיתים לפעול מתוך הקשבה לזולת וביתר עדינות. אל תשכחו שמולכם ניצבים אנשים לא פחות נבונים מכם. אל תזלזלו באינטליגנציה של אחרים ובוודאי לא בצרכים שלהם. חפשו נתיב ביניים שיספק את כל הצדדים במידה חלקית לפחות. צפויים להתגלגל אירועים שמחזירים לכם את האמון בנפש האנושית. פשוט אנשים טובים באמצע הדרך.

רוח ונפש: על פי ספר קבלי העוסק בשנים-עשר המזלות, חודשי המזל שלכם הם: שבט עבור מאוויי הלב ועולם הרגש, וחשוון עבור היבטים רוחניים. ניסן ואייר טובים לעסקים. הצבעים הממוזלים שלכם הם חום וירוק.