הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב אוראנוס שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים מארס ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אתם מגלים את הצד הנדיב שלכם. מרעיפים הרבה אהבה ומוכנים להתפשר ביתר קלות מאשר בעבר. ההרגשה שאתם יותר שלמים עם עצמכם מאפשרת התחברות לזולת ומתן חופש פעולה רחב יותר. אין ספק שזה הכיוון הנכון. קצב ההתקדמות תלוי רק בכם. היכולת המעשית והאופטימיות הבסיסית שטבועות בכם, מאפשרות ביצוע פרויקט שמעסיק אתכם לאחרונה. הרקיע מבשר על תקופה בה יש להימנע מהתחייבויות המבוססות על חוזים רשמיים, ולהעדיף הסכמים ג'נטלמניים הנחתמים במילת-כבוד ובתקיעת כף.

רביעי עד שבת: בניגוד למרץ שאפיין אתכם לאחרונה, בפרק זמן זה אתם חשים ירידה. מצב הרוח אינו בשיאו. אולי זה קורה דווקא בגלל שאתם קצת יותר פנויים רגשית. אחרי שבעיות בוערות אחדות- נרגעו, אתם מתפנים שוב לחשוב על עצמכם בכיוון רומנטיקה. תצטרכו להפעיל קשרים אישיים כדי לזכות בתשומת ליבו של אדם שברצונכם לפגוש. בפרשיה הזו אינכם חייבים להיות יותר קדושים מן האפיפיור.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף ששמו ונוס במזל דלי: הקלף מבשר על פרשיה רומנטית המושפעת ממוטיבים מקוריים, חריגים ומאוד לא שגרתיים.