הורוסקופ שבועי: 21.10.18-2710.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם אוראנוס לבין הכוכבים פלוטו וונוס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 6.

ראשון עד שלישי: זהו פרק זמן בו אתם פשוט לא מצליחים להתאפס ולבצע את מה שנדרש מכם. אל תהיו ביקורתיים ושיפוטיים כלפי עצמכם ובוודאי לא כלפי אחרים. לקראת יום שלישי המצב מתחיל להשתפר. התרחקו מאנשים אשר מנסים להרפות את ידיכם ולמנוע מכם נקיטת עמדה ברורה. זה הזמן להסיר את הערפל מעל מערכת יחסים שמלחיצה אתכם. כך – לפחות – תדעו היכן אתם עומדים.

רביעי עד שבת: מערכת יחסים רומנטית עומד למבחן. מישהו רומז לכם כי כל הזמן אתם עושים שיקולים של כדאיות ומתעסקים יותר מידי בצד החומרי של החיים. לא שצריך להתעלם, אבל הצד השני מרגיש לחוץ ורמת התפקוד- יורדת. הנמיכו את הציפיות או לפחות אל תדברו כל הזמן על מה שלא בסדר. הרקיע צופה פרשייה רומנטית לוהטת, אך גם כזו שלא ניתן לחשוף אותה בפני אחרים.

רוח ונפש: אדם רוחני אינו נמנע מהנאות ועינוגים שהגורל מזמן בדרכו, אך לעולם אינו מניח להם לרכוש את מצפונו. מצפונו של הנאור, הוא המצפן המדריך אותו בדרך הנכונה.