הורוסקופ שבועי: 07.08.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב אוראנוס שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים ונוס ויופיטר. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אתם מתלבטים בתחום הקשור לרוחניות ולמהות החיים. הפעם לא מספיק האינטלקט כדי לפתור את מה שנראה כבעיות מסובכות במיוחד. נסו לא להתחבר למי שמוריד לכם את המורל. רעיון יצירתי יכול להוות פשרה מתקבלת על הדעת. לפני שאתם מעלים את האפשרות, תחליטו בתוך תוככם מה אתם באמת רוצים. הרקיע רומז כי כשם שהמצביא הולך בראש חייליו, כך גם אתם הולכים בראש ומהווים דוגמה להולכים אחריכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן חיובי. אתם מנסים לרקוד על כמה 'חתונות' בבת אחת, אבל הודות לכושר הווירטואוזי והיכולת הגבוהה שלכם, מצליחים מעל המשוער. הצלחה גם בתחום החברתי. אתם מקבלים הרבה מחמאות ויש לצפות שהדבר יגובה גם מבחינה כספית. יחד עם זאת, אסור לכם להיכנס לשאננות. אל תתנו למילים יפות לבלבל אתכם יתר על המידה. צפויה לכם הצלחה הודות לשיתוף פעולה מצד עמיתים ומעסיקים. נראה כי הדברים רק ילכו וישתפרו.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- מצנח ותינוק: המסרים הם – המצנח מייצג חרדות שווא ואילו התינוק רומז על כישרונות שצריך לפתח ולהפיק מהם תועלת.