הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הירח ושל כוכב נפטון. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי: קשה לכם להחליט אם עוברת עליכם תקופה טובה או רעה. המון דברים מתרחשים בת אחת ולא קל לכם לעכל את השינויים. האמת היא שעליכם לשמור על קו פעולה ולא להתעכב יותר מידי על מה שקורה ברקע. לא קל למצוא את הידיים והרגליים בתקופת מעבר מעין זאת, בה אתם נמצאים, אבל זה אפשרי, לפחות במידה מסוימת. אם ברצונכם לחשוף את סודותיו של מי שאתם חושדים בו, הניחו לו להאמין שאתם מאמינים לדבריו.

רביעי עד שבת: זרימה של אנרגיות חיוביות תורמת למצב רוח מרומם. הכרה חברתית ופרגון מגיעים אליכם בלי יותר מידי מאמץ. אתם מצליחים לתרום בלי לצאת מהבית, ואכן, זה הזמן שלכם לנוח מהעולם החיצוני (לפחות מבחינה פיסית). מספיק התרוצצתם כול השבוע. בשלב מסוים מומלץ גם לנתק את הטלפון וללכת לישון לכמה שעות טובות. בערבים מצפים לכם בילויים מפתים. ענייניכם יצליחו בגדול אם רק תדעו כיצד לשווק את עצמכם. קצת יחסי ציבור, לא ממש יזיקו.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים עלה בגורלכם המספר 72: הקלף מבשר על תקופה בה אתם צריכים להתמקד בפעולה ובביצוע ולא להפריז בתכנונים מורכבים ופילוסופיים.