הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין כוכבכם ונוס לבין הירח וכוכב פלוטו. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 2 ו – 8.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המאופיין בחוסר בהירות. ייתכן כי תחילת השבוע הולכת להיות בסימן חוסר וודאות. המסרים שאתם מקבלים ומעבירים אינם ברורים מספיק ולכן גם קשה לכם להחליט מה אתם רוצים לעשות. מצד אחד אתם מחפשים את השלווה. מצד שני אתם חשים חוסר שקט פנימי. הרעיון הוא לנסות לחבר בין שני הצרכים המנוגדים האלה ולהרגיש הכי טוב שאפשר. צפויה שמחה גדולה במשפחה. נראה כי אנשים צעירים מסבים לכם אושר.

רביעי עד שבת: מה שאתם הכי זקוקים לו הוא שקט. אל תבלבלו בין מצב רוח ירוד לבין הרצון שלכם להתבודד ולא לשמוע שוב ושוב את אותם דברים מאותם אנשים. אם יבוא לכם בהמשך פרק הזמן הזה לצאת מהבדידות המזהרת גזרתם על עצמכם, תוכלו לעשות זאת בקלילות. מצד שני, למה שלא תקשיבו לקול הפנימי ותיקחו פסק זמן מכולם ומהכול? הפנימו את המסר שלפיו החכם אינו מתערב בהמולת החיים, בדרך זו הוא שומר על עוצמתו ועל שלוותו הפנימית המביאה עימה מזל ושגשוג.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: אם אתם מאמינים במה שאתם עושים - היקום כולו מרעיף עליכם מזל, שפע וברכה.