הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם השמש ועם כוכב אוראנוס. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 22.

ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם טוב במיוחד. האווירה הצוהלת סביבכם עושה לכם משהו ואתם לא מתביישים להעביר את האנרגיות הטובות גם לאחרים. תובנות חדשות גורמות לכם למשוך אנשים חדשים ומתאימים יותר אל תוך המסגרת החברתית שלכם. עניינים רומנטיים עולים על הפרק. כשתהיו מוכנים להתמסר ולהיפתח מבחינה רגשית- יקרה לכם מה שצריך לקרות. הרקיע רומז כי גמילות חסדים תציל מכל רע ותסלק מכשולים מדרככם.

רביעי עד שבת: תהליכים שונים בעבודה מכניסים אתכם למתחים. השינוי קשה לכם אבל בעצם אתם מקבלים את מה שרציתם. יש מישהו שמנסה לעזור לכם להתקדם אך אתם מתקשים לראות את הדברים בצורה הנכונה. יש לכם תחושה שפועלים נגדכם מאחורי הקלעים. כדי למנוע ספקות ולצאת מתחושת האי וודאות המעיקה, כדאי לברר את העניין עד סופו. אנרגיה טובה מאפשרת לכם להיחלץ מבעיה כספית. נסו להימנע מביקורתיות כאשר ההזדמנות תופיע.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- מטאטא וכתר: המסרים הם – המטאטא מייצג התחלה חדשה בתחום הפיננסי ואילו הכתר מייצג הצלחה והישגים.