הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם ונוס לבין הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5.

ראשון עד שלישי: החשדנות והפחדים העמוקים ביותר שלכם גורמים לכם לדאגות מיותרות. כדאי לשים לב עד כמה משקעי העבר גורמים לכם להתנהגות לא פרופורציונית כלפי אנשים והתרחשויות בהווה. יש לנסות לנטרל את השפעתם השלילית. בעבודה יש כיוונים חיוביים כולל אפשרות לקידום, אך זאת בתנאי שתדעו לנצל את הרגע המתאים. יותר מתמיד אתם זקוקים עתה לחופשה מרגיעה. כבר עכשיו תכננו את סוף השבוע לטעינת המצברים שהתרוקנו.

רביעי עד שבת: חפשו מקום שעושה לכם נעים על הלב, כמו למשל בטבע. אדם שאתם מגלים בו עניין, מתברר כדמות לא אמינה ויהיה עליכם לשמור על עצמכם מפני אנשים מניפולטיביים ובעלי אנרגיות שליליות שמרבים לרכל על אחרים. צפויה התחדשות רומנטית שקשה לחזות את תוצאותיה. הרבה מאוד תלוי בנכונותכם לגלות איפוק וסבלנות. הרקיע מעודד עולם רגשות יציב, אך גם כזה שהוא ביקורתי ושואף לפרפקציוניזם.

הגות פנימית: אושו לימד כי ניתן להיפטר מכל אשר נרכש, אך לא ניתן להיפטר מכל אשר נולד. אושו אמר כי ידע הוא מוצר נרכש וכי אפשר להחליף אותו בידע אחר.