הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של השמש והירח, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 2.

ראשון עד שלישי: יש לכם לא מעט הישגים מרשימים, במיוחד בתחום העבודה. קביעה מחודשת של הערך שלכם וביסוס המעמד המקצועי- מגיע בזמן הנכון מבחינת הצרכים הפנימיים שלכם. אין זה אומר שאתם יכולים לפרוק כל עול ולעשות ככל העולה על רוחכם. יתכן כי עובדות אלה יהוו התחלה לתהליך של שינוי לא קל אך הכרחי. הרקיע מזהיר מפני תקופה בה הרגשנות עולה על גדותיה ומופיעה נטייה לתת אמון במילים חלקלקות ובהבטחות שאין עימן ממש.

רביעי עד שבת: נדמה לכם שיש סביבכם יותר מידי אנשים לא מפרגנים, ויש אפילו כאלה החותרים להכפיש את שימכם הטוב. עליכם לגלות ערנות וחשדנות לגבי מידע שמגיע אליכם. יתכן שיש מניעים נסתרים שאינכם מודעים להם. לא כדאי להעביר אינפורמציה אישית לאוזניים זרות. זה עלול לשמש נגדכם. כדאי להימנע ממשרות המנצלות אתכם לרעה, השקיעו מאמצים במקומות בהם יודעים לתגמל אתכם כראוי.

רוח ונפש: בקריאת חיזוי העתיד וייעוץ שבוצעה למענכם במשקע של עלים וצמחים, עלתה צללית של אצטרובל: הצללית מסמלת מצב אשר לפיו מישהו מנסה לאחז את עיניכם. כדאי לפקוח עין חשדנית על הסובבים אתכם. מצב של כבדהו וחשדהו.