הורוסקופ שבועי: 08.12.19-14.12.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית בוחשת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב נפטון, ומניבה תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שקט בו סוף סוף מתקיימת תחושה של שלווה. אתם משקיעים הרבה אנרגיה בנושא הזוגיות ובהחלט יש תוצאות בשטח. הפתיחות והקלילות בה אתם מתייחסים לאירועים, מביאות לשינוי גם אצל אנשים אחרים שאיתם אתם באים במגע. מקומכם במערכת המשפחתית הרחבה מתבסס לאחר שיזמתם פעולה לאיחוד וקירוב לבבות. עיתוי זה הינו נפלא להצלחה במעשים הדורשים אומץ לב.

רביעי עד שבת: האנרגיות הקוסמיות בגזרת מזל אריה גורמות לתסיסה פנימית ולמעין תזזיות באווירה שמלווה אתכם. חוסר שקט שמלווה אתכם החל מיום רביעי הופך לקראת יום שישי לדחף בלתי נשלט. יש לכם חשק עז לשבור את המסגרת, להשתחרר ולהיעלם מהמקום בו אתם נמצאים. הפתרון: נסיעות וטיולים. סוף השבוע מתקרב ולמרות שקשה לכם לקחת יוזמה, כדאי להרים טלפון ולקבוע תוכנית מוגדרת עם חברים.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של לווייתן: המסר הוא – חיי חברה פעילים, אינם צריכים לפגוע בצורך להתבודדות עם עצמכם ולהסתכלות פנימית. אתם חייבים זאת לעצמכם.