הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים מרס וונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: כדאי לכם להרחיב את מרחב הפעילויות העסקיות שלכם כדי להקטין סיכונים, תוך שמירה על גבולות הפרטיות שלכם שהם חיוניים להמשך הדרך. בתחום האישי המצב משתפר. למרות המכשולים, שמרו על רמת התלהבות ועשייה כדי להמשיך את המומנטום. יש להיעתר להצעה נדיבה ולא להמתין עד שמישהו ירע את תנאיה. תופעה קוסמית מעודדת יחסים הרמוניים עם בני זוג, בעיקר לאחר תקופה של משבר.

רביעי עד שבת: בתחום העסקי יש לשתף את בני המשפחה בתנאים החדשים שנוצרו בשטח. יהיה קשה מאוד להתמודד עם כל זה לבד. גם אין סיבה שתיקחו את כל העול על הכתפיים שלכם. כדאי ללמד את האחרים לקחת אחריות ולנהוג בצורה בוגרת. מתגלגל רעיון להרפתקה שאתם חולמים ליטול בה חלק. תצטרכו לגלות ספונטאניות כדי לא לדשדש מאחור.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף קו הראש: המסר הוא - חשדות לא מבוססים עלולים רק לסבך אתכם, היו דיסקרטיים וזהירים לפני שאתם קובעים עובדות בשטח.