הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: השמש שמייצגת אתכם מתחברת עתה עם האנרגיות של הכוכבים נפטון וסטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 4.

ראשון עד שלישי: צאו לבילוי למרות שזה לא נשמע לכם מתאים. מישהו בוחן את תגובותיכם ואתם מודעים לכך, אז באמת שאין טעם לעשות 'דווקא'. התנהגו בצורה הכי טבעית. סכסוך שאינכם מעורבים בו, אינו מחייב אתכם לנקוט עמדה למרות שזה מפתה אתכם מאוד. גם אם אתם חשים שתוכלו לעזור, מוטב לשמור מרחק. פתרון המצב אינו תלוי בכם וכיוון שכך- אין טעם להתחיל ב-'פרויקט'. צפויה הצלחה לאלה מכם השואפים לקריירה המתבצעת תחת אור הזרקורים. זו בשורה נפלאה לשחקנים בפוטנציה ולדוגמנים שביניכם.

רביעי עד שבת: אתם חושבים להפסיק קשר רומנטי בו אתם מעורבים. במידה ותחליטו שזה באמת הסוף, נסו לעשות זאת בצורה דיפלומטית. מי שלא נמצא במערכת מוזמן להתאפק מספר ימים. העיתוי לא ממש מתאים ל'קופידון'. ככלל, בימים אלה, עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך. משום מה אתם מצליחים להרגיז את כל מי שנמצא בסביבה הקרובה אליכם. כוחות שאינכם מודעים לקיומם, מגנים עליכם ושומרים את צעדיכם. שיחה שהייתה אמורה להיות קלילה ושוטפת, הופכת לפתע למפגש בעל אופי רציני. נראה שהצד השני מנסה להעביר לכם מסר חשוב, אך אינו רוצה לתת פומביות לנאמר.

רוח ונפש: מסר שהגיע אליכם באמצעות תיווך של פנג-שואי [שיטה להתחברות עם אנרגיות גבוהות] בשילוב עם רעיונות נומרולוגיים, אומר: מצב של עושר ושל שפע דומה לגינה פורחת אשר לצד הצמחים הטובים גדלים גם עשבים שוטים.