הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין השמש שליטתכם לבין יסוד המים וכוכב יופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: הדומיננטיות שלכם מביאה אתכם למקומות איכותיים בהם נדרשת תכונת המנהיגות. אף אחד לא יכול לפתור לכם את הבעיות שבאות כעסקת חבילה עם האחריות המתבקשת מהתפקיד. השינויים הבלתי פוסקים והאתגרים שעימם עליכם להתמודד עשויים להשאיר אתכם מותשים בסוף הפרק הזמן הזה. קחו פסק זמן. אתם צפויים לתפוס מקום מרכזי בחיי החברה. זה הזמן לגלות נדיבות גם כלפי מתחריכם.

רביעי עד שבת: צפויה נסיעה שעושה לכם טוב. הכינו תוכנית גיבוי למקרה הצורך. המוטיבציה שלכם לגרום לאווירה הזוגית להשתפר- גבוהה וכול מה שעליכם לעשות הוא לשם שינוי, לזרום עם בן/ת הזוג. מגיע לכם לנוח ולתת לאחרים לבצע את הסידורים והעבודה השחורה. הניסיון יעלה יפה ואתם תופתעו לגלות עד כמה אתם נהנים כשמישהו אחר לוקח זמנית את הפיקוד. במקביל, הפנימו את המסר שלפיו אין כל ערך להתקשטות כאשר היא באה לכשעצמה, אלא אם היא חלק מתהליך מהותי יותר ועמוק.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: סבלנות היא בסיסו של האדם הנאור. שום דבר רע לא יכול ליפול על מי אשר נוהג באיפוק.