הורוסקופ שבועי: 16.02.20-22.02.20

כוכבים ומזלות: הרקיע מוליך אנרגיות בין השמש שמייצגת אתכם לבין הכוכבים אוראנוס ונפטון. התופעה הקוסמית מחברת אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7.

ראשון עד שלישי: יש לכם שפע של אתגרים לקדם את עצמכם בכל רובד אפשרי. זה פרק זמן שלא מזדמן לעיתים קרובות. הכול פתוח והאפשרויות בידיכם! יתכן כי תדרשו לקבל החלטות שנראות לכם כרגע, גורליות. נסו לתפוס ראש קליל קצת יותר. תנו צ'אנס לצורת חשיבה חיובית וספונטאנית ותראו כמה הרבה יותר קל לכם לנשום. הרקיע מביא בכנפיו מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בתחומים שמטרתם להביא מזור ורפואה לזולת.

רביעי עד שבת: זה בדיוק הזמן להפגין את חוש הארגון שלכם ולמצוא את שביל הזהב בין הנחוץ לבין האפשרי. יש לכם נטייה לראות את המציאות בצורה עניינית ומעשית ויתכן שתאלצו להסביר כמה עובדות חיים הקשורות בגישה זאת לבן/ת הזוג שמלא אומנם רצון טוב אבל קצת מרחף בעננים. הרקיע רומז על תהילה וכבוד, אך לא בהכרח על רווח כספי.

טיפ רוחני: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הדביבון: המסר הוא – כדאי שתשקלו תחביב המשלב יצירתיות עם עבודת-כפיים. אם כך תעשו, תצליחו לבטל חלק גדול מחרדותיכם.