הורוסקופ שבועי: 14.10.18-20.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות חולפות עתה בין השמש שמייצגת אתכם לבין הכוכבים מארס וונוס. התופעה השמימית מעודדת קשרי גומלין ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: למרות שאתם מדשדשים בזמן האחרון מבחינת העבודה, הרי שקשה לכם להגיע לכלל החלטה של לפסול את מה שהיה או להתחיל ביוזמה חדשה. כדי להגיע לתוצאות על פני השטח, עליכם לעשות משהו דרסטי ולקחת סיכון מחושב. אין צורך לוותר על עקרונות מקודשים לכם, אבל שינוי משמעותי הוא בהחלט בר ביצוע. לא כדאי לדחות. הגיע הזמן להשתחרר מדעות קדומות ומכבלים מעיקים. זה הרגע בו עליכם לפרוץ את החומות שהקמתם סביבכם.

רביעי עד שבת: קשרים חברתיים ידידותיים הם בדיוק מה שנחוץ לכם בהווה. הקשר הרומנטי אומנם מספק את תשוקותיכם הרגשיות אבל מה שחסר לכם נמצא בתחום האפור. באופן די קבוע בתקופה האחרונה, אתם זקוקים לתוספת וחיזוק בתשומת לב והקשבה. טיפוח קשרים חברתיים קלילים עם בני אותו המין או בני המין השני, יתרום לכם המון. שמרו על גבולות ברורים. צפויה עצה חכמה מאדם נשוא פנים.

רוח ונפש: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של סנונית: המסר הוא – רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה.