הורוסקופ שבועי: 18.08.19-24.08.19

כוכבים ומזלות: אנרגיה קוסמית זורמת אליכם מן הכוכבים פלוטו ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 7.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בעל פוטנציאל חיובי. שיבוש חלק מתכניותיכם לפרק הזמן הזה ייתן לכם הזדמנות לעשות דברים טובים יותר מאלה שתכננתם מלכתחילה. אתם נמצאים במקום הנכון, בעיתוי הנכון. תסמכו קצת יותר על עצמכם ועל הגורל שיזמן אתכם לאן שצריך. גישה אופטימית יותר תמגנט אליכם אנשים שיכולים לתרום לכם רבות, היפתחו לשפע. אנרגיה קוסמית רומזת לכם להתרכז בהתפייסות לאחר מריבה או עימות קולני.

רביעי עד שבת: השקפת העולם שלכם עומדת להשתנות, לפחות במידה מסוימת. אופטימיות ותקווה מציפות אתכם בגל חיובי גדול של רגש. אירוע או כינוס חברתי בו אתם משתתפים, גורם לכם נחת רוח כפי שלא חשתם מזה זמן רב. נראה שהגעתם למקום בו מבינים אתכם ויש לכם הרגשה שמדברים בשפה שלכם. אנרגיה קוסמית רומזת כי משהו או מישהו, הקשורים בחו"ל – ישפיעו לטובה על מזלכם הטוב.

רוח ונפש: בייעוץ על פי תקשור שהתקיים לכבודכם התקבל עבורכם המסר הבא: אם התכוונתם לפתוח עסק חדש, קחו בחשבון כי לא מעט מתחרים משפיעים על הסיפור הזה. כדי למזער את מידת הסיכון, כדאי לכם לשקול הכנסת שותפים.