הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: השמש שמייצגת אתכם מקיימת עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים אוראנוס ויופיטר. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 3.

ראשון עד שלישי: פגישה מתוכננת מראש מכניסה אתכם למתחים מיותרים. אולי לא כדאי לכם להתחייב להימצא במקומות בהם אתם לא מרגישים נוח. המחיר הרגשי - גבוה מידי. אתם מתרגזים ובצדק על חוסר השוויון ועל אלה שמצליחים להתחמק מאחריות ברגעים קשים, בסדרת תירוצים שחוקים. מה לעשות? לדאוג להיות בחברה המתאימה. הרקיע רומז כי שאלה שאתם מציגים לפני השינה, תזכה במענה של פיתרון בחלום.

רביעי עד שבת: הבריאות הרגשית והפיסית שלכם בסימן עליה. פגישה בעלת ניחוח נוסטלגי, עם מישהו מהעבר הרחוק, מתגלגלת למשהו שיכול להוות התחלה למערכת יחסים חדשה. רצוי ללמוד לקח מאירועים בעבר. גשו לעניין בסבלנות ובנכונות להשקיע. קחו את הזמן ואל תנסו להאיץ תהליכים שמטבעם זקוקים ל'בישול' ארוך. אל תחששו להתאהב! רעיון עסקי שהגיתם, אינו זקוק לשותפים. התייעצו עם מי שבראש שלכם, אך הגשימו אותו סולו.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- עוגה וקרנף: המסרים הם – העוגה מבשרת על ידיעות טובות ואילו הקרנף קורא לכם לבטא את תכונות המנהיגות הצפונות בכם.