הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: השמש שמייצגת אתכם נענית לאנרגיות של הירח וכוכב ונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אתם מעורבים חזק מידי בהתפתחות רומנטית שבה אתם מפעילים את מלוא כובד משקלכם. גישה מתונה יותר- עדיפה במקרה זה, במיוחד כיוון שאתם בעצמכם לא 'סגורים' על זה. אתם שוקלים להציב אולטימאטום שלא יתקבל בשמחה רבה מידי, בלשון המעטה, על ידי הצד השני. אין טעם להיכנס למאבקי כוחות. מה אתם מנסים להוכיח? הרקיע מבשר על עיתוי מושלם להצטרף אל חוגים העוסקים בהפעלת הגוף [סטפס, פנטומימה, מחול, פסיכו-דרמה] אך גם סדנה לעיסוי-הוליסטי עשויה לבוא בכלל זה.

רביעי עד שבת: אתם עסוקים בחיפוש משמעות ועומק במקומות לא נכונים. עליכם ללמוד לזרום עם ההתרחשויות. הרמוניה היא מילת המפתח עבורכם. אז אל תתאמצו יותר מידי. הצעות לבילוי יגיעו אליכם ואתם תוזמנו למספר אירועים. פנויים ופנויות יוכלו להכיר אנשים מעניינים וליהנות בצורה מפתיעה. אתם עשויים למצוא את עצמכם בפרשייה לוהטת וייתכן, אפילו, לוהטת מדי לטעמכם.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הנחש. המסר הוא – אין די בתפניות קטנות שאתם מבצעים בחייכם. אם רצונכם בשינוי מהותי, תצטרכו להמר על התחדשות טוטאלית.